Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kız çocukları için etek seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

3,636
kez izlendi
Puan: 3.46 / 5
Detaylı Açıklama

Kız çocukları için etek seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Kız çocuklarına etek alırken rahatlık ön planda olmalıdır. Biraz fantazi kumaşlar, naylon kumaşlar tercih edebilirsiniz. Çünkü eğlenceli, onun hoşuna gidecek eteklerde her zaman pamuklu kumaşlardan olmayabilir. Bazen naylon içerikli, tül vb. kumaşlarda etekler kullanılabilir. Ancak kız çocuklara içinde naylon olan etekleri külotlu çorap ile birlikte giydirin. İçinde pamuklu astarı olan etekleri tercih edebilirsiniz.

Kız çocuklar için moda nedir diye soracak olacaksanız o sizin hayal gücünüze kalmış. Ancak genellikle kız çocuklara sorulduğu zaman pembe ve pembenin versiyonlarını istiyorlar. Kız çocukları her zaman pembe rengi severler ve bu rengin modası hiç geçmez. Çünkü onlar belli bir yaştan sonra pembe giyinmeyi kız ve erkek cinsiyetin ayrımı olarak algılarlar. Bu nedenle pembe hep revaçtadır. Çocuklar için istediğiniz kumaşları renkleri tercih edebilirsiniz. Ancak cildine değen kumaşların pamuklu olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Dönemsel olarak belli kahramanlar, karakterler revaçta olabilir ancak ünlü ve klasikleşmiş masallara dair figürleri de kız çocukları her zaman severler.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat