Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kız çocukları için doğum günü benzeri özel günlerde nasıl kıyafetler seçebiliriz?

3,041
kez izlendi
Puan: 2.33 / 5
Detaylı Açıklama

Kız çocukları için doğum günü benzeri özel günlerde nasıl kıyafetler seçebiliriz?

İklim şartlarını ön görerek kıyafetler seçmeniz gerekir. Çocuğun doğum günü nerede yapılacak, mekan açık mı kapalı mı, ona göre kol boyunu ve kumaşı seçmelisiniz.  Hava çok soğuk olabilir ama çok sıcak, kapalı bir mekanda yapacaksanız, çocuğunuza çok da kalın, yünlü, boğazlı kıyafetler giydirmemeniz gerekir. Örneğin çocuğunuza doğum gününde daha alternatif, daha süslü bir kostüm seçebilirsiniz. Bu, içinde sim barından tülden şık bir aksesuarın olduğu bir köstüm olabilir veya farklı tafta kumaştan bir kostüm tercih edebilirsiniz. 

Doğum günü kıyafeti

Giydireceğiniz elbisenin altına iklim şartlarına uygun külotlu çorap, bot, babet giydirebilirsiniz. Ancak babet ayakkabıyı okullarda kullanmayı çok fazla tercih etmeyin. Sadece özel günlerinde kostümünüzü tamamlamak yerine kullanmayı tercih edebilirsiniz. Eğer dışarıda doğum günü yapacaksanız, yazın sıcak havalarda yapılan organizasyonlarda çocuğunuz için keten veya pamuklu elbiseleri tercih edin. Özellikle yaz aylarında yapacağınız doğum günlerinde, onu terletmeyecek, kumaşın vücuduna değen kısmı doğal, pamuklu kumaştan olan kıyafetler tercih etmeniz önerilir. Çocuğun hareket ettikçe rahat edeceği, terini emen kumaşlar hassas cildi için de önemlidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat