Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kız çocukları için body seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

692
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

Kız çocukları için body seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Kız çocuklarına giydirecek kıyafetleri seçerken eğlenceli aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Yazın çocuklarınıza giydirdiğiniz kıyafetlerin iç kısımlarına pamuklu olmasına dikkat edin. Çocuklarınıza zıbın ve body tek bir kostüm olabilir. Bu yüzden zıbın ve body seçerken çok dikkatli olmalısınız. Kız çocuklarınızı yazın üst üste giydiremeyeceğiniz için bunu tek parça bir elbise olarak da düşünebilirsiniz. Bu nedenle son derece rahat açılan modelleri tercih edin.

Body alırken alttan çıtçıtlı modelleri tercih etmenizde fayda var. Genellikle arkadan çıtçıtlar var onları çok tercih etmeyin. Çünkü onu tekrar ters çevirmeniz lazım, giydirirken bu esnada kızınızla aranızda ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendi içerisinde muhakkak pamuklu bir kumaş olmalı, naylon kumaşları özellikle yaz aylarında tercih etmeyin. Çünkü çocukların cildini yakabilir. Bu mevsimlerde çocuğun terini emecek, cildini yakmayacak, pişik oluşumuna neden olmayacak doğal kumaşların önemi daha da artar. Çocuğun pişik olmasını engelleyecek penye taytlar, rahat tişörtler çocuğun hareket kabiliyetini de artıracaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat