Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kız arkadaşıma nasıl güvenebilirim, çok kıskancım ve bundan rahatsızım?

39,522
kez izlendi
Puan: 4.61 / 5
Detaylı Açıklama

Kız arkadaşıma nasıl güvenebilirim, çok kıskancım ve bundan rahatsızım?

İlişkilerinde çok güvensiz olan insanların geçmişinde mutlaka bir takım ayrılık hikayaleri vardır. Bu kendisi ile ilgili olabilir. Kendisi terk edilmiştir, aldatılmıştır veya ailesi ile ilgili olabilir. Anne-babası ayrı olabilir ya da ailede çok yakın birilerinin çok şiddetli ve travmatik bir biçimde ayrıldığını görmüş olabilir. Bu nedenle kendi içinde bir güvensizlik besliyor olabilir. Asıl  problem budur ama güvensizliği yenmenin yolu vardır.


Hiçbir zaman mutlak güven diye bir şey yoktur. Bir insana sonsuz güvenemezsiniz çünkü asıl güvenmeniz gereken kişi kendinizdir. Kendinize güvenirseniz kız arkadaşınıza veya erkek arkadaşınıza aşırı güvenme ihtiyacı duymazsınız. Bir kere, siz onu, o da sizi seviyor. Siz onun tarafından seçilmiş insansınız. O zaman bu kadar büyütmeye, her an o bir şey yapacakmış gibi düşünmeye, her an tetikte beklemeye gerek yok. İlişkinizin tadını çıkarın.

Dozunda kıskançlık ilişkinin çok önemli bir unsurudur ama kıskançlığı aşırıya götürürseniz hem siz, hem de karşınızdaki ilişkiden keyif almaz ve o ilişki mutlaka eninde sonunda biter.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat