Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kız arkadaşım neden olmuyor?

12,438
kez izlendi
Puan: 2.54 / 5
Detaylı Açıklama

Kız arkadaşım neden olmuyor?

Neden kız arkadaşım olmuyor sorusunu sormadan önce kız arkadaş bulmak için doğru sosyal ortamda olup olmadığınızı sorgulamalısınız.
Utangaç ve çekingen olmak ya da biriyle tanıştığınızda kendiniz gibi davranamamak sevgili bulamamanızın nedeni olabilir.
Sevgili bulmak için öncelikle uygun sosyal ortamlara sahip olmanız gerekir. Okul ve ev ya da iş ve ev arasında gidip gelmenin dışında başka bir sosyal hayatınızın olması insanlarla olan iletişiminizi arttırır. Yeni ortamlara girdikçe yeni insanlarla tanışırsınız ve böylece daha rahat sevgili bulabilirsiniz.
Kendinize ördüğünüz duvarlar ve kendinizi yeteri kadar iyi ifade edememeniz bayan arkadaş bulmak konusunda size zorluk yaşatabilir. 
Birinden hoşlandığınız zaman cesaretli olmanız ilişki başlatmak açısından önemlidir. Hoşlandığınız kişiyle konuşabileceğiniz ortak konular bulmalısınız.
Hoşlandığınız kişiye açıldığınızda onun tarafından reddedilebilirsiniz. Reddedilmek özgüveninizi ve ilişkilere karşı olan cesaretinizi kırmamalıdır. Kendinizi gerçekten iyi ifade ettiğinizi düşünüyorsanız reddedildiğiniz için fazla acı duymayın, çünkü söylenmemiş sözler her zaman daha fazla acı verir.
Kendinizi ifade etme ve çekingenlik konusundaki sıkıntılarınız sadece sevgili bulmada değil diğer insanlarla olan ilişkilerinizde de size sorun çıkartacaktır. Böyle bir durumda bir uzmandan yardım almanızda fayda vardır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat