Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kız arkadaşım korktuğu için cinsel ilişkiye girmek istemiyor, ne yapmalıyım?

61,407
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kız arkadaşım korktuğu için cinsel ilişkiye girmek istemiyor, ne yapmalıyım?

Kız arkadaşınız cinsel ilişkiye girmekten korkuyorsa en doğru olan onu ilişkiye zorlamamaktır. Yeni evlenmiş bir kadın cinsel ilişkiye girme korkusu yaşıyorsa terapiye başlıyor. Bir süre sonra terapiyi yarım bırakıyor. Tabii ki yaşanılan cinsel sorunların ardından eşinden de ayrılıyor. Ardından yeniden evleniyor. Yani yeni bir süreç başlıyor. Yeni eşiyle arasında güzel bir aşk olsa da, aynı sorun bir kez daha gün yüzüne çıkıyor.

Böyle bir durumda erkek, daha anlayışlı, yakın ve sıcak olmalıdır. Bu konuyla ilgili küçümseyici, aşağılayıcı konuşmalar yapmadan, partnerine yanında olduğunu hissettirmelidir. Daha yakın davranmalıdır. Zorlamadan ve zaman zaman cinselliği erteleyerek eşine yaklaşmalıdır. Böyle bir durumda ilişkiyi sürdürmeye devam etmelerini istiyoruz. 

Cinsel ilişki korkusu yaşayan partnerine kızarak, bağırarak bu sorunu aşmaya çalışmak mümkün olmayacaktır. Belki o gün, o an için sorunu aşabilir ancak uzun vadede kişide kalıcı hasarlar meydana gelecektir. Her cinsel birliktelik denemesinde aynı korku ortaya çıkabilecektir. Kadın, cinsel ilişkiden kaçmak için ?başım ağrıyor, midem bulanıyor? gibi türlü bahanelere sığınabilir. Gerçekte olmayan korkularına karşı kendisini korumak için birtakım bahanelerin arkasına sığınmak zorunda hissedebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat