Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kişilerin astrolojik haritaları ilişkilerini nasıl etkiler?

446
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kişilerin astrolojik haritaları ilişkilerini nasıl etkiler?

Astroloji haritaları bizleri hayatımız boyunca karşılaşacağımız potansiyel olayları yanı sıra, kişiliğimiz hakkında da çok önemli bazı bilgiler sağlar. Bunlardan bir tanesi de bizlerin nasıl ilişki kurduğu, ilişki esnasında nasıl davrandığı ve hangi tür partnerleri hayatımıza çektiği hakkındadır. Bir kadının haritasında özellikle Güneş ve Mars, onun beğendiği, hoşlandığı erkeklerin temel niteliğini gösterirken; bir erkek haritasında Venüs ile Ay, onun beğendiği kadınların nasıl türden olduğunu göstermektedir. Bu göstergelere baktığımız zaman her iki cins açısından da gezegenlerin almış oldukları açılar hayatlarında hangi özellikte partnerler çektiklerini gösterir. Örnek vermek gerekirse, Venüs, Plüton'dan sert etkiler aldığı zaman bir erkek hayatına kıskanç kadınları çekebilir. Mars gezegeni Plüton'dan sert etkiler aldığı zaman da bir kadın kendi hayatında kıskanç erkekleri çekiyor olabilir.

Her iki cins için de Venüs'ün bulunduğu burç, kişilerin ilişki kurma yöntemleri hakkında önemli bilgiler verir. Sizler de kendi horoskoplarınızda Venüs'ün, Güneş'in, Mars'ın ve Ay'ın konumuna bakarak hayatınızda nasıl partnerler istediğinizi doğru bir şekilde analiz edebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat