Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kısa plaj kıyafetleri kimler için uygun bir seçenektir?

165
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kısa plaj kıyafetleri kimler için uygun bir seçenektir?

Plajda kısa plaj kıyafetleri tercih ediyorsanız kimonoların kısalarını kullanabilirsiniz. Ya da tişörtlerin krop modellerini tercih edebilirsiniz.

Kesik tişörtler, bodyler, baskılı veya desenli tişörtler bu sezon çok fazla alternatifi olan modeller arasındadır.. Kısa plaj kıyafetleri daha çok fit kadınlar tarafından tercih edilirler. Saklamak veya örtmek istediğiniz bir bölgeniz olmadığında plajda bikininizle veya mayonuzla kısa bir tişört veya kısa kimono tercih edebilirsiniz.

Artık plaj kıyafetleri, mayolar plajdan güne hatta geceye bile taşınabiliyor. Tercihlerinizi yaparken bunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Plajda giydiğiniz bir kimonoyu altına kot şort giyip sadece bikini üstünüz ve kimononuzla birlikte akşam yemeğine taşıyabilirsiniz. Ya da kısa straplez bir elbiseyle birlikte kimononuzu gece başka bir yere giderken kullanabilirsiniz.

Kısa plaj kıyafetleri kilolu veya vücudunda deformasyon olan kadınlar tarafından tercih edilmemelidir. Plaj için kıyafet seçimi yaparken moda olmasından çok kendinize yakışmasına dikkat etmelisiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat