Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kır düğünü çiçekli gelinbaşı nasıl yapılır?

466
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kır düğünü çiçekli gelinbaşı nasıl yapılır?

Kır düğünü için çiçekli gelin başı modeli tercih edilebilir. Topuzu oluşturmak için öncelikle saçın doğal görüntüsü bozulmadan havalanması sağlanır. Çiçekli gelinbaşı modeli için saçın her iki tarafı ve ön tarafı çok hafif derecede krepe ile kabartılır. 

Saça krepe uygulandıktan sonra saç fırçasıyla hafifçe taranır. Ardından üzerine sprey sıkılarak hacim verilir. Saçın sol ve sağ taraflarından sırasıyla bir tutam saç alınarak arka tarafta birleştirilir.

Saçın alt kısmında dokunulmamış olarak bulunan kısımlar, sırasıyla ince tutamlar halinde sağ ve sol taraflardan bükülerek arkada ilk tutamların altına yerleştirilir.

Salaş topuzumuz için ensede kalan son saç tutamlarını da birleştirdikten sonra büyük çiçeği yerleştirebilirsiniz.  Ardından topuzun kıvrımlarının arasına ufak çiçekler koyabilir, topuzunuzu süsleyebilirsiniz. Saç modelini kapatmayacak bir şekilde gelin başını süslemesi beklenen duvak yerleştirilebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat