Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kına için dalgalı saç nasıl yapılır?

2,175
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kına için dalgalı saç nasıl yapılır?

Kına gecesi için dalgalı saç modeli sık tercih edilebilir. Öncelikle dalga vereceğimiz saçı düzleştirelim. Düz saçı düzgün bir şekilde dalga öncesi ayıralım. Ayırdığımız saçları pensle tutturalım. Saçı küçük tutamlar halinde alıp maşa ile saralım. Saçları küçük burgular halinde saralım. 


Yeterli olduğunu düşündüğümüzde saçımızı açalım. Bütün saça aynı işlemi uygulayalım. Arkasını sardığımız burgu maşa bittikten sonra en öndeki saça geçelim. Nereye istiyorsak saçı oraya doğru ayıralım. Saçı ayırdıktan sonra diğer saçı tutturalım. Öndeki saç parçasını tamamen arkaya doğru maşalayalım. 

Bu şekilde saçı geriye doğru daha rahat atabiliriz. Maşa bittikten sonra şekillendirmek için avcumuza az miktarda şekillendirici alalım. Saçın tüylenmemesi için saçın uçlarına yumuşak hareketlerle sürelim. En son saçı tarayarak şekil verelim. Saçın tepesine hafif bir krepe yapalım. Kına için dalgalı saç modeli hazır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat