Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kimler saç simülasyonu yaptırabilir?

3,722
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kimler saç simülasyonu yaptırabilir?

Saç simülasyonunu en çok tercih eden kişilerin bir grubu, daha önce saç ekiminden istediği sonucu alamamış kişilerden oluşuyor. Bir diğer grup ise saç ekiminden korkan veya yoğun iş hayatı nedeniyle saç ekimi operasyonuna yeterli vakti ayıramayacak kişiler. 

Saç simülasyonunu tercih eden bir diğer özel grup ise kadınlar. Saç ekiminin mümkün olmadığı veya saç ekiminden iyi sonuç alamayan kadınlar da saç simülasyonu yöntemine başvuruyor. 

Saçkıran (alopesi ereata) gibi sağlık sorunu yaşayan kişiler de saç simülasyonu yönteminden faydalanabiliyor.

Saç simülasyonu işleminin çok kısa ve hızlı bir şekilde neticelenmesi, saç simülasyonu işlemine talebi artırıyor. Bölgesel saç sorunu yaşayanlar veya saçları seyrek olanlar, özellikle saçlarındaki o bölgenin yoğunlaşmasını istiyor ve saç ekiminde olduğu gibi uzun süreler, ayları beklemek istemiyor. Bu anlamda saç simülasyonu hızlı sonuç almak isteyen kişilerin imdadına yetişen yöntemlerden.

Başörtülü kadınların saçları uzun süre kapalı kaldığı için özellikle erkek tipi saç dökülmesine daha yatkın. Bu nedenle başörtülü kadınların saçlarında seyrelme sorunu varsa, saç simülasyonu işleminden rahatlıkla yararlanabiliyorlar. 

Kişilerin saç simülasyonunu tercih etmesinin en önemli etkeni uygulamanın çok hızlı bir şekilde netice vermesi. Saç simülasyonunda saçların seyreldiği bölgeye özel iğnelerle küçük saç efektleri yöntemi ile boya işlemi yapılır; işlem sonunda saçlar daha yoğun ve gür bir görünüme kavuşur. 

Kişi bir cilt problemi yaşıyorsa veya çok keyfe keder bir beklenti ise saç simülasyonu yaptırılmak isteniyorsa, bu kişilerin saç simülasyonu işlemini yaptırılmasını önermiyoruz. 

Kişi, ciddi bir sağlık sorunu yaşıyorsa, saç simülasyonu işlemi iyileşme sürecinin ardından yapılmalıdır. 

Saç simülasyonu için bir yaş sınırı yok ancak bazen çok genç yaşta başvuran kişiler olabiliyor. Biz, 18 yaşından küçük kişilere, bir ebeveyn kontrolü ve doktor onayı yok ise saç simülasyonu işlemi yapmıyoruz. 

Bunların dışında, küçük ya da büyük, herhangi bir saç sorunu yaşayan herkes rahatlıkla saç simülasyonu işlemi yaptırabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat