Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kimler faktoring yaptırabilir?

59,531
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kimler faktoring yaptırabilir?

Faktoring, klasik finans çözümlerine alternatif olarak geliştirilmiş bir finansman modeli olup, her gün daha fazla esnaf, tüccar, KOBİ ve sanayici tarafından kullanılmaktadır. Yurtiçi ya da uluslararası ticaret gerçekleştiren, faturalı ve vadeli ticari alacaklara sahip olan tüm gerçek ve tüzel kişiler faktoring hizmetlerinden faydalanabilmektedir. 

Bugün dünyada ve ülkemizde, toptan-perakende ticaretten imalat sanayiine, madencilikten inşaata, tarım ve hayvancılıktan gıdaya, sağlıktan turizme, mobilyadan ayakkabıcılığa, tekstil-konfeksiyondan otomotive, akla gelebilecek tüm sektörlerde faaliyet gösterenişletmeler, hacimsel büyüklükleri farketmeksizin faktoring hizmetlerinden yararlanabilmektedir. 

Ülkemizde yıllık faktoring hacmi yurtiçi faktoringde 100 mia TL (35 mia USD), ihracat faktoringde ise 22.5 mia TL (7.5 mia USD) seviyelerine ulaşmış durumdadır. 

Nakit akışını düzenlemek, kısa süreli nakit ihtiyaçlarını karşılamak, daha kısa vadeli alımlar yaparak vade farkını ortadan kaldırararak karlılığını artırmak, nakit ihtiyaçlarını hızlı ve kolay şekilde gidermek isteyen işletmeler, faturalı-vadeli alacakları üzerinden faktoring hizmetlerinden yararlanmayı tercih etmektedir

Biz de Tam Faktoring olarak uzman kadrolarımız ve yaygın şube ağımızla, hızlı, kolay, modern ve güvenilir sistemimizle, faktoring hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin, tam zamanında, tam yanında olmak için gayret gösteriyoruz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat