Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kimler bar method yapabilir?

1,029
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kimler bar method yapabilir?

Bar metodunu herkes uygulayabilir. Bar metodundaki temel nokta rehabilitasyon temelli bir egzersiz olmasından dolayı her türlü omurilik sakatlanması, eklem problemi olan katılımcıların uzman eğitmen eşliğinde doğru açılarla uygulayabileceği egzersiz çeşitliliğine sahip bir program olmasıdır. 

Burada en önemli nokta, sizin vücudunuzu iyi tanımanız, egzersiz uzmanınız ile birlikte bunu paylaşarak doğru hedefler eşliğinde egzersizinizi tamamlamanızdır.

Bar metodu yaparken en önemli noktalardan biri de bu ekipmanı kullanırken çok iyi bir konsantrasyona sahip olmanızdır. Zamanla gelişecek olan kas kuvvetiniz, dengeniz ve esnekliğiniz sizin çok daha iyi noktalara gelmenizi sağlayacak ve yaşam kalitenizi arttırarak güne sağlıklı uyanmanızı sağlayacaktır. 

Bar metodunu her yaş grubundan kadın ve erkek katılımcılar rahatlıkla uygulayabilir. Kuvvet ve zayıflama noktasındaki hedeflerine kısa sürede ulaşabilirler. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat