Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kaşık büyüsü nasıl bozulur?

7,806
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kaşık büyüsü nasıl bozulur?

Kaşık büyüsünü bozmak için öncelikle kişiye kaşık büyüsü yapılıp yapılmadığı belirlenmelidir. Kişi bunu hayatının akışına bakarak tahmin edebilir ve bir uzmandan gidip yardım alabilir. Kaşık büyüsü etkisi altındaki kişinin en yakınları ile olan ilişkisi aniden bozulabilir ya da tamamen ilgisiz bir insana aniden ciddi bir istek ve yakınlık hissedebilir.

Kaşık büyüsü yapıldığında büyü için kullanılan kaşığı bulmak çok güç olduğu için büyüyü bozmak için farklı yöntemler denenir. Kaşık büyüsünün bozulması için büyünün yapılışında hangi malzemelerin kullanıldığı, hangi amaçla yapıldığı ve hangi işlemlerden geçtiği bir uzman tarafından belirlenmelidir. Kaşık büyüsünün yapılması kolay ancak bozulması çok zordur. Kaşık büyüsünün bozulması, büyünün bozulması için yardım alınan kişinin bilgi, beceri ve deneyimiyle de ilgilidir.

Bulunabilirse uzman kişi büyülü kaşığın bulunduğu yeri tespit eder ve kaşıkları gömülü olduğu yerden çıkarır. Sonra da bu kaşıklar kullanılarak büyü bozulur. En doğru yöntem budur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat