Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karavan hangi tür tatiller için idealdir?

34,430
kez izlendi
Puan: 4.49 / 5
Detaylı Açıklama

Karavan hangi tür tatiller için idealdir?

Karavan seyahati ve karavanlı tatiller birçok insanın hayallerini süsler. Karavanla uzak yerlere gidebilir, konaklama yeri derdi olmadan gönlünüzce tatil yapabilirsiniz.
Dilerseniz karavanınızla av yolculuklarına çıkabilirsiniz ya da çok sevdiğiniz bir tatil beldesinde birkaç ay geçirebilirsiniz.

Karavan, kullanıcılarına büyük bir özgürlük hissi verir ancak her karavan her tatil bölgesi için uygun olmayabilir. Bu nedenle karavanınızın tercih ettiğiniz tatilin koşullarına uygun donanımlara sahip olması gerekir. Örneğin kışın dağlara yapılacak bir yolculuk planlıyorsanız, şehirden uzaklaştığınızda zorluk yaşamamanız için buna uygun bir karavan seçmeli ve buna göre hazırlıklar yaparak yolculuğa başlamalısınız. Yani yeterince erzak ile zincir, doğru çalışan bir ısıtma sistemi, hatta acil durumlar için bir haberleşme sistemine sahip olmanız şarttır. Karavanınızın izolasyonu, ısıtma sistemleri çalışıyorsa istediğiniz gibi ve istediğiniz yerde kış tatilleri yapabilirsiniz.

Yaz tatilleri için ise böyle bir sorun yok. Yaz mevsiminde karavanla istediğiniz yere gidebilir ve istediğiniz şekilde tatil yapabilirsiniz. Kısacası karavanlar her türlü tatil ve gezi aktivitesi için uygun sayılabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat