Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kanama olmasa da kızlık zarı yırtılmış olabilir mi?

157,686
kez izlendi
Puan: 4.57 / 5
Detaylı Açıklama

Kanama olmasa da kızlık zarı yırtılmış olabilir mi?

Cinsel ilişki ilk gece gerçekleşti ve kanama olmadı. Eğer ilişkide bir sorun varsa, erkeğin ilk aklına gelecek olan, eşinin başka birisiyle ilişki yaşadığını düşünmektir. Ancak çoğunlukla olay böyle değildir.
Böyle bir durumla karşılaşıldığında iki durumdan söz edilebilir:
Birincisi, kızlık zarının çok esnek olmasıdır. Eğer genç kız da ilişki sırasında rahat hissediyorsa, kızlık zarı yırtılmayabilir.

İkinci olarak, kızlık zarının ve dolayısıyla üzerindeki kılcal damarların ince olmasından ötürü, birkaç damla kanama meydana gelmiştir ancak ilişki esnasında fark edilmemiştir. 

İlk ilişki yaşanırken kanama görülmemesinin nedenleri arasında en az görülen, genç kızın daha önce ilişki yaşamış olmasıdır. 

Genç kız eşine güven duyuyorsa ve cinsel ilişki sırasında kendi rahat bıraktıysa, uyarıldığı için vajina kayganlaşacaktır. Böylece kızlık zarı kanamasız olarak aşılabilecektir. Zaten olması gereken de budur. Eğer kanama olmuyorsa veya azsa, ideal bir birliktelik meydana gelmiştir. 
Dolayısıyla ilk ilişkide ideal olan, az kanama ve ağrının meydana gelmesidir. Eğer bu durum sağlanamıyorsa ya yapısal bir problem vardır, ya da genç kız cinsel ilişkiye hazırlanamamıştır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat