Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kama Sutra'nın cinsel yaşam için yararı var mı?

15,308
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kama Sutra'nın cinsel yaşam için yararı var mı?

Kama Sutra cinsel yaşamı hareketlendirmek ve renklendirmek için kullanılabilir. Kama Sutra, ruh ve beden bütünlüğünün sağlanmasıdır. İhtiras ve tutku ruhu besleyen en güzel duygulardır. Cinsel beraberlik, dokunmalar, coşkular, sarılmalar Kama Sutra'nın özünü oluşturur. Tabii ki çiftlerin birbirine karşı ilgisini artırır. Cinsel hayatı renklendirir. Pozisyonlar, ten tene temas, tere terin karışması, bu kitapta da izah edilen, cinselliğin maksimuma çıkmasına vesile olan yöntemlerdir.

Kama Sutra birbirinden farklı yüzlerce değişik seks pozisyonu ve sevişme tekniği içerir. Çiftler bunları cinsel yaşamlarına uygulayarak cinsel yaşamlarını daha eğlenceli hale getirebilir. 

Kama Sutra aynı zamanda sorunlu olan aile ilişkilerini ve sorunlu toplumsal ilişkileri düzeltmeyi de amaçlar.Tabii ki sadece cinsel pozisyonlar öğretilmemektedir. Kama Sutra'daki amaç, eksiği tamamlamak, tamı daha da yükseğe çıkarmak ve olumsuzu olumluya çevirmektir.

Kama Sutra'nın çiftin birbiri ile uyumunu sağlaması uyum sorunlarının çözülmesi için son derece yararlıdır. Daha fazlası için Kama Sutra videolarını izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat