Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kama Sutra pozisyonları nelerdir?

115,481
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kama Sutra pozisyonları nelerdir?

Kama Sutra, günümüzden yaklaşık 1500 yıl önce Hindistan'da ortaya çıkmış, mutluluk öğretileri içeren bir kitaptır. Kama Sutra, Zevk Kitabı anlamına gelir. 


Kama Sutra, cinsel yaşamla ilgili birçok öğretici ve yol gösterici bilgi içerir. Bunlar arasında kadın ve erkeğin hassas noktaları, çiftlerin cinsel hayatlarını renklendirecek ipuçları ve seks pozisyonları yer alır. 

Kama Sutra yüzlerce değişik seks pozisyonu önerir. Kama Sutra'da yer alan seks pozisyonları zorluklarına göre derecelendirmiştir. 

Kama Sutra cinselliğin sonuç odalı olmamasını ister. Kama Sutra'ya göre birleşme esnasında boşalma mümkün olduğunca ertelenmeye çalışılmalı, eşler değişik tekniklerle birbirlerini uyarmalıdır.

Daha fazlasını öğrenmek için videoları izleyebilirsiniz. Aslında "Kama Sutra pozisyonları zordur" düşüncesi, toplum tarafından doğru kabul edilmiş bir klişedir. Kama Sutra'da zor pozisyonlar vardır ama kolay pozisyonlar da bulunmaktadır. Bu pozisyonları deneme yanılma yoluyla ve partnerinizle konuşarak cinsel hayatınızda uygulamanız gerekmektedir.

O yüzden kitabın okunması gerekir. Bununla beraber bilimsel gazeteler, kitaplar veya dergilerde bu pozisyonları görülmelidir. Mutlaka incelenmelidir. Böylece bu pzoisyonları deneyerek kendinizi ve partnerinizin cinsel arzularını keşfedebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat