Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kama Sutra nedir?

47,857
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kama Sutra nedir?

Kama Sutra, toplumumuzda cinsel birleşme pozisyonlarını yazan bir kitap olarak bilinmektedir. Ancak Kam Sutra, içinde pek çok konuyu barındıran kapsamlı bir kitaptır.

M.S. 500. Yıllarda yazılmış, sadece cinsel birleşme pozisyonları değil, toplumsal davranışları, aile içindeki ilişkileri, sevgiyi, aşkı, sarılmayı, ilişkide, insanların birbirine karşı tavır ve davranışlarını yazan ve son olarak da, cinsel pozisyonları açıklayan bir kitaptır.
?Kama? zevk demektir, "Sutra" da kitap anlamına gelir. "Zevk Kitabı" veya "Aşk Kitabı" olarak da isimlendirilebilir. Kitap, ortalama yedi bölümden oluşmaktadır. Bunların da 36 adet alt bölümü mevcuttur. Ve bu alt bölümlerin de kendi içlerinde ayrı ayrı konuları bulunmaktadır.

Kama Sutra, sadece cinsel pozisyonları açıklayan bir kitap değildir. İçinde ilişkilere dair pek çok bölüm bulunmaktadır. Kitabın cinsel pozisyonlarla ilgili üç dört bölümden oluştuğunu belirtmek gerekir. 1 ve 3 arası başlangıç seviyesi, 4 ve 6 orta seviye, 7 ve 9 zor seviye ve 10 profesyonel seviye olarak gruplandırılmaktadır. Profesyonel seviye uzman gözetiminde gerçekleştirilmelidir. Başlangıç seviyesi daha kolay olduğu için en çok tercih edilendir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat