Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınların haz aldığı noktalar nerelerdir?

720,317
kez izlendi
Puan: 4.81 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınların haz aldığı noktalar nerelerdir?

Kadınların uyarıldığı bölgeler kişiye göre değişir. Bazı bölgeler cinsel uyarı ile birlikte şekil ve görünüm değiştirirler. Özellikle göğüs uçları ve başları daha belirginleşir ve renk koyuluğu olabilir. Kadının göğüs uçlarına dokunmak orgazm olmasına yardımcı olabilir.


Eğer emziriyorsa göğüslerine dokunulmasından rahatsız da olabilir. Menstürasyon öncesi bazen göğüslerde dolgunluk ve ağrı hissiyatı olabilir. Bu tür durumlarda zevk veren şeyler rahatsızlık veriyor olabilir. Bu durumda kişi göğüslerinin hassas olduğunu eşine ifade etmelidir.

Genital bölgede klitoris en fazla cinsel uyarının gerçekleştiği bölgedir. Klitorsini başı ve gövdesi vardır. Bazen başı  daha sert, yuvarlak ve çıkıntılıdır. Bir çok kadın için bu bölgeye dokunulması rahatsızlık verici bir duygu oluşturabilir. Gövdesi ve iç dudakları ise daha uyarıcı olabilir. Cinsel uyarı esnasında dış dudaklar yana doğru açılır. İç dudaklar da açılır ve vajinada ıslanma ve genişleme olur. Vajina da uyarılır. Bazen ön sevişmede kişiler farklı haz noktaları keşfedebilir. Saça, boyuna dokunmak, öpüşmek de son derece uyarıcı olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat