Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınların daha kolay orgazm olması için ne tür cinsel fantezi ürünleri var?

138,204
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınların daha kolay orgazm olması için ne tür cinsel fantezi ürünleri var?

Kadın cinselliğinin baskılanması ve toplumsal tabular kadın cinsel yaşamını olumsuz etkiler. Kadın cinselliğindeki en büyük sorunlar da genellikle orgazm bozuklukları ile ilgilidir. Birçok kadın cinsel ilişki sırasında orgazm olamamakta ve cinsel doyuma ulaşamamaktadır.

Kadının orgazmı yaşayabilmesi için öncelikle kendi bedenini tanıması, hassa noktalarını keşfetmesi ve bunları nasıl uyarabileceğini keşfetmesi gerekir. Kadınların orgazm için kullanabilecekleri birçok cinsel fantezi ürünü var. Bunlardan en önemlisi vibratörlerdir. Kadınlar vibratörleri yalnızken ya da partnerleri ile birlikte kullanabilir. Eşi ya da partneri olan kadınlar bir şekilde orgazm olamıyorlarsa cinsel birliktelik sırasında vibratör kullanımı ile ilgili açık davranmalı ve bunu partneriyle paylaşabilmelidir.   

Kadın orgazmı için vibratörler dışında vajinal toplar da son derece faydalı olabilir. Vajinal toplar kadınlarda genital bölgedeki kasları güçlendirir. Böylece kadının cinsellikten aldığı haz artar ve daha yoğun orgazmlar yaşamak mükün olur.

Vajinal topların yanı sıra orgazm kolaylaştırıcı kayganlaştırıcı ürünler kullanılabilir. Bu kayganlaştırıcıların içeriğindeki maddeler ilişki sırasında vajinadaki kan dolaşımını artırarak, birleşme sırasında kadının hassasiyetini artırır ve daha kolay orgazm olmasını sağlar.

Çiftlerin birlikte kullanabilecekleri seks oyuncakları kullanılarak kadının orgazm olması sağlıklı ve kolay bir şekilde sağlanabilir. Çiftlerin bu tür ürünlere açık olması kendi cinsel yaşamları için son derece faydalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat