Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar neden orgazm taklidi yapar?

139,164
kez izlendi
Puan: 4.45 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar neden orgazm taklidi yapar?

Kadınlar için partnerlerinin kimlikleri çok önemlidir. Çok gelenekçi, tutucu, tabuları olan, cinsellik konusunda konuşmayan, iktidar meselesini abartan özellikleri olan bir insanla birlikte olan bir kadının sürekli orgazm taklidi yapması normal karşılanabilir.

Kadınlarda orgazm taklidi yapma nedenleri
Kadınlar erkekleri onore etmek, onları kaybetmemek için orgazm taklidi yaparlar. Kadın için orgazm olamadığını dile getirmek cesaret isteyen bir şeydir. En kendini geliştirmiş erkek modeli dahi, bu durumu kendi başarısızlığı olarak algılar. Kadın da erkeğin bu şekilde hissetmesinin önüne geçmeye çalışır, ancak bu doğru değildir. Erkek kadar kadının da zevk alması gerekir. Kötü bir ilişkinin sorumlusu asla tek başına kadın değildir. 


Bu yüzden kadınlar orgazm taklidi yapmayı bir çözüm olarak görüyor ve hemen hemen her kadın orgazm taklidi yapmayı biliyor. Sevişmekten keyif alma duygusunu hiç tatmamış kadınlar da ilişkinin bir an önce bitmesi için orgazm taklidi yaparlar. Bu durum kadının sürekli deneyimlediği bir durumsa destek alması, keyif almayı öğrenmesi gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat