Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar nasıl daha iyi sevgili olabilir?

20,056
kez izlendi
Puan: 4.29 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar nasıl daha iyi sevgili olabilir?

Kadınların iyi bir sevgili olabilmeleri için erkekleri iyi tanımaları gerekiyor. Bir erkeğin bir kadına bakarken kadın hakkında ?benim için iyi bir sevgili mi ?? dediğinde hangi soruyu sorduğunu bilmek lazım.


Kadınlar nasıl iyi sevgili olabilir ?
Erkekler ilişkide bedel ödeyebileceği uğraşabileceği kadınları sever. Bir kadının her şeyini erkeğine anlatması doğru değildir. İyi bir sevgili olabilmek için biraz gizemli olmak, biraz kapalı olabilmek ve küçük tavırlarla erkeğe yaklaşabilmesi önemlidir.

Erkekler bir kadına bakarken kadındaki feminenliği önemserler. Erkek yanındaki kadının feminen özelliğini görmek ister. Kadın erkeğin rolünü çalmamalıdır. Örneğin, eşya taşıyorsanız bunu erkeğe taşıtmak, bedel ödetmektir. Bir yerde yemek yeniyorsa hesabı erkeğe ödetebilmektir. Bazı yerlerde durmak sevgilinize erkek olduğunu ona hissettirebilmek iyi bir sevgili için geçerlidir.

Kadınların kendisinin yaptığı hareketler kadar karşı taraftan bir şeyler yapmasını beklemek yanlıştır. Çünkü erkekler kadınlar kadar detaycı değildir.

Sevgilinize kendinizle ilgili fazla veri vermeyin. Ailenizle ilgili çok şey anlatıp erkeğin bir sorumluluk alması gerektiğini hissettirmeyin.

Erkeğinizi tanıyın. Onun sevdikleri, sevmedikleri şeyleri, beklentilerini iyi bilmeniz ve buna göre davranmanız gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat