Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar ilk cinsel ilişki esnasında neye dikkat etmeli?

15,732
kez izlendi
Puan: 1.86 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar ilk cinsel ilişki esnasında neye dikkat etmeli?

İlk cinsel ilişki kadınlar için son derece önemlidir. İlk cinsel ilişki sonrasında iyi hatıralar bırakması açısından kadının kendini iyi hissettiği bir dönemde, özel bir zamanda ve özel bir yerde gerçekleşmelidir. 

İlk cinsel ilişki ile ilgili kadınların en korktukları konu duyacakları acı ve kanamadır. İlk cinsel ilişkiden önce kadının psikolojik olarak rahat olması acının ve kanamanın az olmasını sağlayabilir. 

İlk cinsel ilişkiden önce kadının rahat olabilmesinde partnerin rolü oldukça büyüktür. Cinsel ilişki öncesinde erkek, kadını rahatlatmalı ve sakinleştirmelidir. Bu hem kadının rahatlamasını hem de alınacak hazzın artmasını sağlar.

Kadın için ilk cinsel ilişki deneyimi oldukça önemlidir. Kadın kendini hazır hissetmediğinde, uyarılamama, çok geç uyarılma, orgazm olamama ya da çok geç orgazm olma gibi sorunlar yasayabilir. Çünkü kadının ilk deneyiminde kızlık zarının aşılması nedeniyle kanamayı ve beraberinde az da olsa ağrı olabilir. 

Kadınlarda hazırlıksız ve uygun olmayan koşullarda, özellikle de bu konudaki sorumluluğunu ihmal eden bir erkekle beraber yaşanan ilk deneyim kalıcı psikolojik etkiler yaratabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat