Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar hangi pozisyonlarda daha kolay orgazm olur?

3,316,915
kez izlendi
Puan: 4.58 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar hangi pozisyonlarda daha kolay orgazm olur?

Kadınlar hangi pozisyonlarda daha iyi orgazm olurlar sorusunun cevabı da "hangi kadın?" diye sormaktan geçiyor aslında. Yani hangi kadından söz ediyoruz? Genel bir cevap verecek olursak buna kadınların üstte olduğu pozisyonlar kadınların daha fazla tercih ettiği pozisyonlar olabiliyor kimi zaman.

Üstteki pozisyonlar güvenlikli pozisyonlar, kendi orgazmlarını ayarlayabildikleri pozisyonlar. Penisin ritmini, kendi ritimlerini penisle uydurabildikleri pozisyonlar.

Diğer çok klasik pozisyon diye tanımladığımız pozisyon da birçok kadının keyif aldığı bir pozisyon. Genellikle de bu pozisyonda orgazmı başaran kadınlar eğer eşleriyle konuşuyorlarsa ya da beden dilleriyle partnerlerini yönlendirebiliyorlarsa onlar da üstteki pozisyon kadar orgazma ulaşma şansı yüksek.

Üstteki pozisyondaki avantajı klitorisin de bedene temasının daha mümkün olması. Çünkü bacak tam açık, vajina tam açık, klitoris böylelikle testislere ve erkek bedenine değebiliyor. Bu nedenle de bu orgazmı çabuklaştıran, kolaylaştıran bir şey oluyor.

Eğer klasik pozisyonda ya da arkadan vajinaya giriş pozisyonundaysa el yardımı gerekiyor, klitorisin uyarısının devamında. Özellikle arkadan vajinaya girişte erkeğin elini ya da kendi elini kullanarak klitorise uyarıya devam etsin ki orgazmı kolaylaşsın. Burada uyaranın devamlılığı, orgazmın yani hazzın tepesine geldiğinizde orgazma ulaşmak da önemli.

Devamlılıktan kastımız ritmik bir devamlılık. Yani düzenli, belli bir ritim devamlılığı. Bunu da kadınlar açısından şunu söyleyebilirim ki eğer partnerinin elini kullanacaksa mümkünse kendi elini de partnerin üzerine koysun ki ritim partner tarafından bozulmasın.

Partner belli bir heyecana ve keyfe doğru gittiği için kimi zaman o ritim bozulabiliyor. O ritmi kontrol altında tutabilmek için kadının da eli erkeğin elinin üstünde olursa kendi orgazmı açısından doğru olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat