Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar cinsel yaşamlarını renklendirmek için neler yapabilir?

9,346
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar cinsel yaşamlarını renklendirmek için neler yapabilir?

Cinsel yaşam erkek ve kadın için cinsel performansın artırılması ile anlamlı hale gelir. Cinsel istek herkeste olması gereken ve yaşanması gereken bir eylemdir.

Cinsel istek bazı yiyecek ve içecekler ile artırılabilir. 

Kadınlar cinsel yaşamlarını renklendirmek için seksi kıyafetler giyebilir. Özellikle iç çamaşırları, çoraplar ve kullanılacak sek aletleri kadınlarda cinsel isteğin artmasına, uzun sürmesine ve orgazmın tam anlamıyla yaşanmasına sebep olur.

Seks yapılacak yerin illaki yatak olması gerekli değildir. Farklı mekanlarda seks yapılması, örneğin misafir odası, mutfak veya banyo gibi alanlar cinsel isteğin artmasında etkilidir.

Cinsel ilişkide konuşmak cinsel yaşamın hareketlenmesindeki en önemli faktörlerdendir. İlişki sırasında konuşarak hem karşınızdaki kişiyi tahrik edersiniz hemde ondan etkilenerek kendinizde tahrik olursunuz. Bunu dirty talking olarak adlandırırız. 

Günlük yaşantıda halk arasında ayıp karşılanan kelimeler ve cümlelerdir. Bu cümlelerin cinsel ilişki esnasında kullanılması hem kadınları hem de erkekleri cinsel istek ve performans açısından maksimum seviyeye çıkartır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat