Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadının orgazm olamamasında erkeğin ne kadar payı vardır?

18,324
kez izlendi
Puan: 4.44 / 5
Detaylı Açıklama

Kadının orgazm olamamasında erkeğin ne kadar payı vardır?

Cinselliğin ortak bir eylem olduğunu unutmamak gerekir. Tüm cinsel işlev bozuklukları ortak sorunlar olduğundan kadındaki sorunu sadece kadınla çözmeye çalışmak doğru değildir. Kadının da erkeğin de orgazm sorunlarında karşı tarafın ve ilişkinin de sorunlu olabileceği unutulmamalıdır. 


Çözüm için her iki tarafın da katkısı gereklidir. Erkeklerde cinsellikle ilgili bilinen yanlış bilgilerin başında cinselliği sadece cinsel birleşme ile sınırlı görmeleri gelir. Sevişme süresinin azlığı ve kadının uyarılmaması orgazm olamama sorununun nedenleri arasında başta gelir. 

Erkeklerde sık görülen erken boşalma da bir neden olabilir. Tedavi için her iki kişinin de katkısı ve terapi görmesi önemlidir. İşin önemli bir kısmı eğitimdir. Kişiler cinsellikle ilgili doğru bilgileri elde etmelidir. Cinsel iletişim ve daha doğru cinsel davranış kalıplarının öğrenilmesi de bu anlamda önemlidir. Kişi eşiyle birlikte tedavi olduğunda sorunun çözümü kalıcı olacak ve kısa sürede ortaya çıkacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat