Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadının orgazm olabilmesi için erkek neler yapabilir?

811,815
kez izlendi
Puan: 4.71 / 5
Detaylı Açıklama

Kadının orgazm olabilmesi için erkek neler yapabilir?

İlişkide erkeğin kadına karşı tavırları çok önemlidir. Erkek eğer kadına yakın ve sıcak davranıyorsa, onun zevk alabileceği şekilde yaklaşıyorsa ve isteklerini önemsiyorsa o halde kadın da keyif duyacak ve orgazm olacaktır. Kadına karşı anlayışlı olmak, eğer isteği yoksa tavır almamak ve onu zorlamamak da önemlidir.


İletişim de çok önemlidir. Cinsel iletişim ile kadın ve erkek ilişkiden ne bekledikleri nasıl keyif aldıkları noktasında da paylaşım içinde olmalıdırlar. Eğer erkekte erken boşalma sorunu varsa öncelikle bunun düzeltilmesi gerekir, aksi halde seks iyi olmayacak, kadın zevk almayacaktır. Burada sadece mesele süre değildir. Erkeğin boşalmayı kontrol altına alması ve kadına göre kendini ayarlayabilmesi önemlidir.

Bu anlamda en başarılı tedavi yöntemi cinsel terapi yöntemidir. Evdeki normal işlerde de eşlerin birbirine yardımcı olması, samimi bir ilişki, konuşabilmek ve paylaşabilmek cinsel hayatın da kalitesini arttıracaktır. Birlikte baş başa vakit geçirmek, tatile gitmek, seyahat da cinsel hayatı renklendirir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat