Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kaç tip jartiyer vardır?

13,164
kez izlendi
Puan: 4.22 / 5
Detaylı Açıklama

Kaç tip jartiyer vardır?

Yüksek belli jartiyer ve düşük belli jartiyer olmak üzere iki tip jartiyer vardır. Vücut tipine göre ikisinden biri tercih edilebilir. Basenli, balık etli bir vücut tipine sahipseniz yüksek belli jartiyer tercih etmelisiniz. Bu sayede basenlerinizi partnerinize fark ettirmeden gizlemiş olacaksınız. Vücut tipiniz normal ise, düşük belli bir jartiyer de tercih edebilirsiniz. 

Jartiyer, jartiyer lastiği stripe ve jartiyer tokasından oluşur. Jartiyerlerin çoraba takılan kısmına jartiyer tokası adı verilir. Bu aksesuarları tercih ettiğiniz bir iç çamaşırı mağazasından temin edebilirsiniz. 

Ek olarak jartiyer kullanacaksanız silikonsuz bir jartiyer çorabı tercih edilmelidir çünkü silikonlu olan çoraplara jartiyer tokasını takmak zordur. Zaten silikonlu olan çoraplar jartiyersiz kullanım içindir. 
Jartiyerin rengine ve desenine göre de farklı çoraplar tercih edilebilir. Düz siyah, desenli ya da desensiz veya dantelli çoraplar kullanılabilir. Bu tamamen sizin tercihinize ve kombinleyeceğiniz kıyafete bağlıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat