Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Jüpiter burçları nasıl etkiler?

1,446
kez izlendi
Puan: 3.89 / 5
Detaylı Açıklama

Jüpiter burçları nasıl etkiler?

Jüpiter klasik astrolojide Balık ve Yay burçlarının modern astrolojideyse sadece Yay burcunun yöneticisidir. Bu iki burçta da doğasının olumlu yönlerini sergiler. Jüpiter'in doğasına baktığımızda inanma, bilgeleşme, ufkumuzu genişletme ihtiyacımızla örtüştüğünü görürüz.

Jüpiter, hayatı anlamlandırmamızla ilintilidir. haritasında Jüpiter'i güçlü durumda olan kişilerin hem inançları hem de hayatı keşfetme, bilgeleşme becerileri kuvvetli olur. Jüpiter, maddi ve eğitimsel başarıyla da ilgilidir. Jüpiter'i güçlü durumda olan kişilerin eğitim ve iş hayatında başarılı olmaları mümkündür.

Jüpiter Balık burcunu yönettiği için Başak burcunda zarardadır. Başak burcunda doğasının olumlu yanlarını göstermez. Başak burcunu inançlar, eğitim ve maddi başarı konularında olumsuz etkileyebilir. Başak burcu aşırı sorgulayan yapısı ve somut değerleri önemsemesi dolayısıyla bu etkiler oluşabilir.

Karşıt burç İkizler'de de olumsuz etkiler gösterir. İkizler burcunu inançlar, eğitim ve maddi başarı konularında olumsuz etkileyebilir. Jüpiter Yengeç burcunda yükselir. Yengeç burcunda doğasının en olumlu özelliklerini gösterir. Yengeç burcuna bolluk, bereket ve iyi şans getirir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat