Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

JBL Pulse Hoparlör özellikleri nelerdir?

2,252
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

JBL Pulse Hoparlör özellikleri nelerdir?

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin yirmi beşinci bölümünün 4. konuğu ise JBL Pulse hoparlör.

JBL Pulse, bluetooth bağlantılı, güzel bir ses sistemine sahip özel bir hoparlör. Bu hoparlörün önemli bir özelliği ise açma düğmesine basınca kendisini gösteriyor. Cihaz açıldığında sarı bir ışıkla kendisini gösteriyor.

Hoparlörü çalıştırmak için öncelikle onu telefonumuza tanıtmalıyız. Üstte yer alan düğmelerden sesi yükseltip alçaltabiliriz. Sesin çok kuvvetli ve basların da güçlü olduğunu söyleyebiliriz. 

Üzerinde yer alan kontrol panelinden hoparlör ışığının renkleri değiştirilebiliyor. Tek farklı renkler ya da renkli olmak üzere pek çok farklı renk ayarını bu şekilde yapabiliriz. Renkler daha yoğun ya da az yoğun olarak da ayarlanabiliyor. Yine düğmeler eşliğinde ışık efektleri de değiştirilebilir.

JBL'in sadece App store'da yer alan bir uygulaması mevcut. Androidlere ise Aralık ayında gelmesi bekleniyor. JBL'e müzik bağlamanın bir kaç yolu var. İstersek nfsc, kablolu giriş ve Bluetooth seçeneklerini tercih edebiliriz.

Görsel özellikleri ve müzik sistemi ile JBL Pulse hoperlör son dönemde görülen yenilikçi ve taşınabilir hoparlörler arasında son derece özel bir yere sahip.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat