Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

JBL Horizon Bluetooth'lu Alarmlı Saat ve Radyo özellikleri nelerdir?

3,469
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

JBL Horizon Bluetooth'lu Alarmlı Saat ve Radyo özellikleri nelerdir?

JBL Horizon ilk bakışta aslında bir masa saati ve takvimi. Gece yatmadan önce biraz radyo dinleyebileceğiniz, sabahları sizi alarm sesi ile uyandırabilecek dijital ekranlı bir saat. Ancak bunların yanında aynı zamanda cep telefonunuzu, tabletinizi USB girişleri sayesinde bu saat üzerinden şarj edebiliyorsunuz. Bu nedenle JBL Horizon için sadece bir saat, radyo, alarm, hoparlör diyemiyoruz. 

JBL Horizon'un tam arkasında bir ışığı var ve bu ışık kendini ortam ışığına göre ayarlıyor. Daha karanlığa çevirdiğimizde aydınlanıyor, daha aydınlığa çevirdiğimizde azalıyor. Bu anlamda odanızın ışığına uyum sağlıyor. JBL Horizon'un iki alarmı var. Bunları farklı saatlere veya haftanın her günü aynı saatlerde çalmaya ayarlayabiliyorsunuz. 

Cihazın hoparlör sesi ve radyo frekans çekimi gayet iyi durumda. Cihazın bir keyifli özelliği ise Bluetooth özelliği. Bluetooth özelliğini açtığınızda telefonunuzu cihazınızla eşleştirip telefonunuzdaki müzikleri JBL Horizon hoparlörleri ile dinleyebiliyorsunuz. 

Boyutları bir yana, cihazdan çok iyi ses çıkıyor. Nefis bir bas ve harika tizler duyuluyor. JPL Horizon göründüğünden çok daha fazla şey sunan güzel bir yaşam arkadaşı aslında. Telefonunuzu şarj eden, size müzik dinleten, sabah sizi neşe ile uyandıran, yaz ve kış saatlerine kendi başına geçiş yapabilen akıllı bir cihaz. Eğer size fiyatı da uyarsa, herkese tavsiye edebilirim. 

JBL Hoparlör
Alarmlı Saat Göstergesi
Radyo
Yüksek ses kalitesi
2 farklı alarm kurulabilir
USB den güç alan cihazları şarj edebilme
2 adet USB

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat