Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Jartiyer nasıl giyilir?

106,288
kez izlendi
Puan: 4.65 / 5
Detaylı Açıklama

Jartiyer nasıl giyilir?

Jartiyer şık, giyilmesi kolay ve pratik bir iç çamaşırıdır. Sadece eğer ilk defa jartiyer giyecekseniz birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. 

Jartiyer, jartiyer lastiği stripe ve jartiyer tokasından oluşur. Jartiyerlerin çoraba takılan kısmına jartiyer tokası adı verilir. Bu aksesuarları tercih ettiğiniz bir iç çamaşırı mağazasından temin edebilirsiniz. Ayrıca jartiyer kullanacaksanız silikonsuz bir jartiyer çorabı tercih edilmelidir, çünkü silikonlu olan çoraplara jartiyer tokasını takmak zordur. Zaten silikonlu olan çoraplar jartiyersiz kullanım içindir. 

Öncelikle jartiyer, iç çamaşırı giyildikten sonra giyilmelidir. Bu size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Sonra her bacağa sırayla ve yavaşça, nazik hareketlerle jartiyer çorabı giyilmelidir. Çorabınız eğer ince ise kalın çoraba göre daha dikkatli olunması gerekir, çünkü ince çoraplarımız en ufak bir takılmada kaçacaktır. Tırnaklarımız uzunsa çorabın tırnaklarımıza takılıp kaçmaması için dikkat etmemiz gerekir. 

Jartiyer çoraplarımızı giydikten sonra oturularak ön jartiyer tokaları takılmalıdır. Daha sonra ayağa kalkılıp arka jartiyer tokaları takılmalıdır. Bu şekilde daha kolay ve rahat giyilir. Jartiyer giyilmesi kolay bir iç çamaşırıdır ancak giyinme sırası doğru bir şekilde yapılırsa size zaman açısından avantaj sağlayacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat