Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Jartiyer giyerken en çok yaşanan problemler nelerdir?

22,501
kez izlendi
Puan: 4.43 / 5
Detaylı Açıklama

Jartiyer giyerken en çok yaşanan problemler nelerdir?

Jartiyer, jartiyer lastiği stripe ve jartiyer tokasından oluşur. Jartiyerlerin çoraba takılan kısmına jartiyer tokası adı verilir. Bu aksesuarları tercih ettiğiniz bir iç çamaşırı mağazasından temin edebilirsiniz. Ayrıca jartiyer kullanacaksanız silikonsuz bir jartiyer çorabı tercih edilmelidir, çünkü silikonlu olan çoraplara jartiyer tokasını takmak zordur. Zaten silikonlu olan çoraplar jartiyersiz kullanım içindir. Jartiyerin rengine ve desenine göre de farklı çoraplar tercih edilebilir. Düz siyah, desenli ya da desensiz veya dantelli çoraplar kullanılabilir. Bu tamamen sizin tercihinize ve kombinleyeceğiniz kıyafete bağlıdır. 

Jartiyer genel anlamda giyilmesi pratik, kolay ve şık bir iç çamaşırıdır. Ancak jartiyeri kullanırken birkaç noktaya dikkat etmek gerekir. Öncelikle bilinmesi gerekir ki jartiyer sıralı bir uygulama ile giyilmelidir. Önce külot, sonrasında kıyafetinize uygun kombine edilmiş çoraplar giyilmelidir. Çorabınız ince ise kalın çoraba göre biraz daha dikkat etmeniz gerekir. Çünkü ince çoraplarımız en ufak bir takılmada kaçacaktır. Tırnaklarımız uzunsa çorabımızın tırnaklarımıza takılıp kaçmaması için ellerimizi çoraba çok değdirmememiz gerekir. 

Jartiyer kullanırken sıklıkla yaşanan problemler aslında jartiyerin arka tokalarını takma gerelir. Jartiyerde, çoraplarımızı giydikten sonra oturarak ön jartiyer tokaları takılmalı, daha sonra ayağa kalkıp arka jartiyer tokaları takılmalıdır. Bu şekilde daha kolay ve rahat giyilir. Jartiyerde doğru takma yöntemi uygulandığında zorluk çekmeden takılabilir. Doğru takıldığı takdirde ve kaliteli jartiyer tokası kullanılmış bir jartiyer olduğunda jartiyer tokasının açılması da söz konusu değildir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat