Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Jartiyer giyen kadın hangi mesajı verir?

34,126
kez izlendi
Puan: 4.22 / 5
Detaylı Açıklama

Jartiyer giyen kadın hangi mesajı verir?

Jartiyer giyen kadın kendine güvenen ve güçlü bir kadındır. Vücut tipine göre, ince ya da kilolu olsa bile kendisi ile barışıktır. Seksi olmayı sever, tutkuludur. Jartiyer giymek insana hem kendini daha güzel hissettirir, hem de partnerine daha seksi görünmeyi sağlar. Jartiyer giyen kadın dışarıya da kendine olan özgüvenini yansıtır. Jartiyer bazı kadınlar için günlük hayatın vazgeçilmez bir aksesuarıdır. 

Kadınlar jartiyeri sıklıkla partnerlerini şaşırtmak, cezbetmek ve mutlu etmek için tercih ederler. Bütün bunlar jartiyer ile mümkündür ancak jartiyeri giymeyi zor ve zaman alan bir iç çamaşırı olarak gören kadınlar da vardır. Bu kadınlar ağırlıkla külotlu çorap giymeyi tercih eder. Oysaki jartiyer giyilmesi kolay, pratik, kolay ve şık bir iç çamaşırıdır. Kıyafetlerinizi çıkardığınızda külotlu çorapla kıyaslanmayacak bir şıklık yaratır. Bir kadının jartiyer giymesi, kalitesinden hiç ödün vermeyeceği, partnerini her anlamda mutlu edeceği mesajını verir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat