Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İstanbul Oyuncak Müzesi nerede?

21,579
kez izlendi
Puan: 4.57 / 5
Detaylı Açıklama

İstanbul Oyuncak Müzesi nerede?

Oyuncak Müzesi İstanbul'da bulunan, bir kısmı antika olmak üzere pek çok oyuncağın sergilendiği bir müze. Oyuncak Müzesi'nde savaş oyuncakları, dini oyuncaklar, Japon oyuncakları, tahta oyuncaklar başta olmak üzere farklı oyuncak çeşitleri sergileniyor. Oyuncak Müzesin' de bu oyuncak çeşitlerini ortaya çıkış hikayeleri eşliğinde görme şansınız var.

Yüzlerce oyuncak çeşidinin yer aldığı Oyuncak Müzesi İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alıyor. Oyuncak Müzesi'ni gezmek için Kadıköy'e geldikten sonra Göztepe semtine geçmeniz gerekiyor. Ömer Paşa Caddesi Doktor Zeki Zeren Sokağı'nda bulunan Oyuncak Müzesi Göztepe tren istasyonuna çok yakın. Göztepe tren istasyonuna ulaştıktan sonra Oyuncak Müzesi'nin adresini sorabilir ve kolaylıkla burayı ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncak Müzesi'nin açık olduğu saat ve tarihleri öğrenmek için 0216 359 45 50 ? 51 numarasını arayabilirsiniz. Oyuncak Müzesi ile ilgili her türlü bilgiye yine www.istanbuloyuncakmuzesi.com adlı internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat