Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

iPhone'un ne tür eksikleri var?

49,776
kez izlendi
Puan: 4.53 / 5
Detaylı Açıklama

iPhone'un ne tür eksikleri var?

iPhone'un en önemli eksiği sadece kulaklık ve benzeri yan ürünlerle kullanılmak için tasarlanan Bluetooth özelliği. iPhone'un Bluetooth yoluyla bir başka bilgisayar ya da cep telefonu ile veri alışverişi yapma özelliği yok.

Bütünleşik olarak tasarlandığı için iPhone'un pilini değiştirmek mümkün değil. Apple'ın bir diğer ürünü olan iPod'larda da pil değiştirememe sorunu yaşanıyor.

Ortalama 2 senelik pil ömrü sonlandığında ancak yüksek maliyetli Apple servislerine götürerek pil değiştirilebiliyor. iPhone internet tarayıcısı olarak Safari'yi kullandığından Flash desteği yok.

iPhone'da dosya aktarımları için fabrika ayarları ile birlikte gelen iTunes yazılımı haricinde başka bir yazılım kullanılamıyor. iPhone'da bilgisayara bağlandığında iTunes yazılımı olmadan USB kablo ile doğrudan veri transferi mümkün değil.

iPhone'larda kamera özelliği olmasına rağmen video kayıt fonksiyonu yok. iPhone'larda video kaydedebilmek standart olarak gelen bir özellik olmadığı için harici yazılımlara ihtiyaç duyuluyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat