Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İpek ve saten gibi hassas çamaşırlar nasıl yıkanmalı?

5,203
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İpek ve saten gibi hassas çamaşırlar nasıl yıkanmalı?

Hepinizin bildiği gibi ipek ve saten çamaşırlar gardırobumuzun en değerli parçalarıdır, ancak çok narin oldukları için doğru ürün ve yıkama metotları ile yıkanmalıdır. Yanlış yöntemlerle ya da ürünlerle yıkandıklarında geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkabilir ve çamaşırlarımız kullanılamaz hale gelebilir. Bunu önlemek, ipek ve satenleri güvenle kullanabilmek için öncelikle bu kumaş türlerindeki çamaşırlarınızı diğer çamaşırlarla karıştırmadan sadece benzer tür ve renkte çamaşırlar ile yıkamalısınız. 

Ayrıca yıkama öncesinde, çamaşırların etiketleri üzerinde belirtilen yıkama talimatlarını ve uyarıları dikkatle okumanız ve belirtilen yıkama önerisini tercih etmeniz önemlidir. Belirtilen sıcaklığın üzerinde ya da yüksek devirde yıkanan narin çamaşırların, formları bozulabilir, kumaşları yıpranabilir. 

Çamaşır makinenizin hassas çamaşırlara özel yıkama programını seçerek narin kumaşlara özel olarak geliştirilmiş ABC Narinlere Özel Sıvı Çamaşır Deterjanı ile yıpratmadan yıkayabilir ve narin çamaşırlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat