Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İnternetten tatil satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

521
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İnternetten tatil satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Online ortamda en sık yapılan alışverişlerin başında tatil ve turlar geliyor. Alıcılar özellikle uçak biletleri ve otel rezervasyonları için online alanı kullanıyorlar. Dolayısıyla tatil ve tur satan çok fazla web sitesi gözümüze çarpıyor.

Bilinen ve güvenilir kurumlardan alışveriş yapmayı tatil ve tur alışverişlerinde en önemli nokta olarak belirtebiliriz. Alınacak turun ya da tatilin detayları iyi incelenmeli, firmanın sunduğu ve sunmadığı hizmetler iyi analiz edilmelidir.

Sorunsuz bir tatil için gitmeyi düşündüğünüz bölge hakkında önce bilgi almalı, ihtiyacınız ve imkanınız dahilinde olan seçeneklere yönelmelisiniz. Bu aynı zamanda konum olarak da en uygun oteli seçmenizde yardımcı olacaktır. Bölgenin şartları doğrultusunda uçağın kalkış ve iniş saatlerini iyi tespit etmeli, vize konusunu göz önünde bulundurarak tatil zamanlamasını hesaplamalısınız. Tur satın alırken otelin konumu, yıldızı, ziyaretçi yorumları, tur firması için yapılan yorumlar çok önemlidir.

Turların içerisinde fiyata dahil olan ve ekstra olarak sunulan hizmetleri incelemek en ideal tatili yaratırken size yol gösterecektir. Günümüzün yoğun iş ve yaşam temposunda her an planlarımız değişebiliyor. Bu sebepten mağdur olmamak için iptal ve iade koşullarını mutlaka okumalı ve olumsuz durumlarda en faydalı olacak turlara yönelmelisiniz.

n11.com, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen firmalarını ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına, farklı kanallar vasıtasıyla yapılan araştırmalar sonrasında Türkiye'nin en seçkin ve güvenilir turizm firmalarına platformunda Tatil ve Eğlence kategorisi içerisinde yer veriyor. Tatil ve Eğlence kategorisinde uçak bileti, otel rezervasyonu ve tur satışı gerçekleştiren n11.com, uçak bileti (Skyscanner) ve otel (Booking.com) satışları daha çok trafik yönlendirme üzerinden işliyor.

Tatil ve Eğlence kategorisi ile n11.com, 500 binden fazla otele doğrudan rezervasyon ile satış yaparken,  yurtdışı ve yurt içi tur paketleri ile "exclusive" turları da tatilcilerin beğenisine sunuyor.

Günümüzde tüketici, yaşadığı deneyimin kendi zevkine, bakış açısına ve kişisel beğenisine hitap etmesini bekliyor. Seyahatlerde "exclusive" olarak adlandırdığımız eşi olmayan turlar da bu noktada önem kazanıyor. Herkese hitap eden tur ve seyahatler artık tercih edilirliğini yitirmek üzere ve bizim bu yönde yaptığımız yenilikçi çalışmalarla seyahat severlere tatil anlayışını değiştirecek hizmetler sunuyoruz. Böylelikle ne istediğini bilen, gittiği bölgeye gitme sebebi belli olan, gittiği bölgeye sadece turist olarak gitmek yerine orada yaşayan biri gibi hissetmek isteyen yeni nesil seyyahların bu ve benzeri turlara ilgisinin her geçen gün daha da artacağını düşünüyoruz.

Festivaller ve kişiye özel turların da bulunduğu bu paketlerde aynı zamanda uçak bileti fiyatları da karşılaştırmalı olarak yer alıyor. Bu sayede müşterilerin dünyanın dört bir yanına en uygun fiyatlarla uçmasını sağlanıyor. Platforma entegre olan markalar n11.com için özel ürünler sunarken aynı zamanda n11.com da tur gezileri için kendi bünyesinde ekstra kampanyalar düzenliyor. Düzenlenen kampanyalar n11.com indirim kuponu kazandırırken aynı zamanda başka kategorilerden yapılan alışverişlerde hak kazanılmış olan kuponları kullanabilme olanağı da sunuyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat