Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İnternetten anne-bebek ürünleri alırken nelere dikkat edelim?

242
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İnternetten anne-bebek ürünleri alırken nelere dikkat edelim?

Online alışverişi en sık kullanan hatta yoğun tempolarından dolayı kullanmak durumunda kalan ilk grupta annelerin olduğunu söyleyebiliriz. Bebek bakımının zorluğu, zaman darlığı, dışarıya sınırlı çıkabilme ve ürünlerin ağır olması sebebiyle online alışveriş anneler için büyük kolaylık sunuyor. Bezden oyuncağa, tekstilden bebek mobilyasına tüm anne-bebek ürünlerine mağaza mağaza gezmeden bir tıkla ulaşabilme, zamanla yarışan anneler için e-ticareti çok avantajlı bir konuma getiriyor.

Özellikle bebek bezi alışverişleri tüm ürünler arasında en çok satışı gerçekleşen ürünler arasında gözümüze çarpıyor. Bez ve mama gibi tek tek alındığında daha pahalıya gelen ve taşınması zor olan ürünlerin toptan alınması yorgun ve uykusuz annelerin dışarıya çıkmadan büyük bir zahmetten kurtulmalarını sağlıyor.

Aynı zamanda anne-bebek ürünlerinin sektörde fazla olması da ürün çeşitliğini beraberinde getiriyor.

Online platform altında buluşan tüm ürünlerde, hem rekabetten dolayı ürünlerin daha uygun fiyata temin edilebilme şansı elde doğarken, hem de alışkanlık ve tercihlere en uygun ürünü bulabilme avantajı oluyor. Daha önce alışveriş yapanların yorumları ve görüşleri de aynı doğrultuda en doğru ürünü temin etmede yardımcı oluyor.

Kendi veya çocuğu için özel ve eşsiz ürün temin etmek isteyen anneler içinde farklı ürünler sunuluyor. Bu sayede dünyayı dolaşmadan, yerinizden kalkmadan bir çay molasında bile gönlünüzden geçen ürünü temin edebilme şansı doğuyor.

Bebek ve çocuk tekstilinde geniş bir yelpazeye sahip olan n11.com, tarz sahibi minikler için sevimli, özgür ruhlu, şık ve rahat bir gardırop oluşturmanızı sağlarken, %100 organik pamuktan ya da bambudan üretilen organik giyime ağırlık vererek,  bebek ve çocukların sağlığını da göz önünde bulunduruyor. Bebek koleksiyonu 0-24 ay arası içinken, çocuk koleksiyonu 16 yaşa kadar uzanıyor.

Bebek ve Çocuk Giyim kategorisi, on binlerce ürün seçeneği ve global markalarında içinde bulunduğu çeşitleriyle her zevke hitap ediyor. 

Çocukların hayal dünyasından etkilenen n11.com, çocukları ve bebeklere özel rengarenk kıyafet, aksesuar ve ayakkabı seçenekleriyle her anını aktif, hareketli geçiren miniklerin ihtiyacı olan her şey satışa sunuluyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat