Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İmajımı nasıl yenilerim?

1,178
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İmajımı nasıl yenilerim?

İmajınızı yenilemek için öncelikle kişinin kendini tanıması çok önemlidir. Zevkleri neler, nerelere gitmekten hoşlanır, hangi renkleri giymeyi sever? Bu renkler onun vücut renkleri mi? Vücut yapısı nasıldır? Bu vücut yapısına uygun kıyafet modelleri neler soruları önemlidir. 

Tüm bu soruların yanıtları ile birlikte kişi kendinde ne tür yenilikler yapmak istiyor yapmak istediği yenilikler yaşam alt yapısına uygun mu? 

Bu sorular ve alınan cevaplar çok önemli yoksa yanlış bir hamle ile kişi şimdiye kadarki yaşam alanlarından yani iş çevresinden, aile çevresinden, sosyal çevresinden özel çevresinden dışlanabilir. Çok keskin 180 derecelik değişimler bazen bu tür tepkilerle karşılaşmamıza sebep olabiliyor.

Doğru renk analizi, doğru vücut yapısı analizi yapıldıktan sonra o ana kadarki yaşam altyapısına uygun olarak yapılacak köklü değişimlere ve imaj yenileme çalışmalarına başlanmalı, doğru gardırop oluşturulmalı, doğru gardıroptan doğru kıyafet kombinasyonlarını yapılmalı, nezaket vs. görgü kuralları eğitimi alınmalı ya da öncesinde alınmış ise yenilenmeli tekrarlanmalıdır.

Beden dili eğitimi alınmalı, ses ve ses yönetimi eğitimi ? diksiyon eğitimi alınmalı. Paralelinde profesyonel bir yorum ve yardım alınarak saç modeli değişikliğine gidilmeli, yüz tipine uygun makyaj modelleri ve renk tonları belirlenmeli ve uygulanmalıdır.

Tüm bu değişimler için konusunda uzman iletişimi kuvvetli, trendleri, modayı, yenilikleri takip eden bir imaj danışmanı size çok faydalı olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat