Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İmajımdan sıkıldım, neler yapabilirim?

715
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İmajımdan sıkıldım, neler yapabilirim?

İmajınızı yenilemek için öncelikle kişinin kendini tanıması çok önemli, zevkleri neler, nerelere gitmekten hoşlanır, hangi renkleri giymeyi sever soruları cevaplamak gerekir.

Tüm bu soruların yanıtları ile birlikte dediğimiz gibi kişi kendinde ne tür yenilikler yapmak istiyor, yapmak istediği yenilikler yaşam alt yapısına uygun mu öğrenmek önemlidir. 

Bu  sorular ve alınan cevaplar çok önemli, yoksa yanlış bir hamle ile kişi şimdiye kadarki yaşam alanlarından yani iş çevresinden, aile çevresinden, sosyal çevresinden özel çevresinden dışlanabilir. Çok keskin 180 derecelik değişimler bazen bu tür tepkilerle karşılaşmamıza sebep olabiliyor.

Doğru renk analizi, doğru vücut yapısı analizi yapıldıktan sonra o ana kadarki yaşam altyapısına uygun olarak yapılacak köklü değişimlere ve imaj yenileme çalışmalarına başlanmalı, doğru gardırop oluşturulmalı, doğru gardıroptan doğru kıyafet kombinasyonları yapılmalı, nezaket vs görgü kuralları eğitimi alınmalı ya da öncesinde alınmış ise yenilenmeli tekrarlanmalıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat