Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlk buluşmada nasıl muhabbet açılır?

8,888
kez izlendi
Puan: 2.77 / 5
Detaylı Açıklama

İlk buluşmada nasıl muhabbet açılır?

İlk buluşmada karşılıklı iletişim kurmak ilişkinin geleceği açısından çok önemlidir. Karşılıklı paylaşacak bir şeyler bulduğunuzda hem canınız sıkılmaz hem de karşı taraf sizinle yeniden görüşme isteği içinde olur.

İlk buluşma ilişkinin geleceğini belirler ve o gün sizi en rahat ettirecek şey ortak zevklerinizdir. Ortak zevkleriniz ve paylaşımlarınız varsa bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

İlk buluşmada hayatınızdaki güzelliklerden bahsedin. Kendinizi anlatın ama kötü şeylerden bahsetmeyin çünkü ilk buluşmada karşınızdaki insanda iyi bir izlenim bırakmanız gerekir. 

Partnerinizle ortak bir ilgi alanınız varsa o konu hakkında konuşmanızda fayda vardır. İlk buluşmada ekonomi, siyaset, kişisel problemler, arkadaşların problemleri gibi konularda konuşmaktan uzak durun. 

İkinci buluşmanın gerçekleşmesini istiyorsanız ilk buluşmada konuşmalarınıza, hareketlerinize ve giyiminize özen gösterin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat