Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlişkide heyecan bittiyse yeniden eski haline getirmek mümkün mü?

146,420
kez izlendi
Puan: 4.51 / 5
Detaylı Açıklama

İlişkide heyecan bittiyse yeniden eski haline getirmek mümkün mü?

İlişkiye heyecen katmak için her iki tarafın da mutlaka çaba sartfetmesi gerekiyor. Taraflardan yalnızca bir tanesi heyecan katmak için uğraşırken, diğer bir set çekip duruyorsa, bu heyecanı yeniden yakalamak mümkün değil. Bu, ancak anlaşma ile, konuşma ile, uzlaşma ile olabilir. 


Çiftler mutlaka bir araya gelip, aralarındaki heyecanın neden bittği konusunda konuşmalı, yüzleşmeli ve ondan sonra da neler yapabilecekleri konusunda plan yapmalı.

Monotonlaşmış ilişkiyi canlandırmanın yolları

Aslında hayatın içinde bir takım küçük sürprizler, bir takım küçük dokunuşlar ilişkiyi yeniden canlı hale getirebilir. Örneğin çok uzun süredir birlikte özel bir yemeğe çıkmıyorsanız, bir yemeğe çıkın; bu size çok hoş anlar yaşatabilir. 

Birlikte bir şeyler yapın, spora başlayın, dans dersleri alın veya başbaşa bir tatile gidin. Böylece birbiriniz arasındaki bağı yeniden güçlendirmeye çalışın. 

Heyecan dediğimiz şey hiçbir zaman ilişkinin başındaki kadar olmaz. İlişkinizde ilk aşık olduğunuz andaki heyecanı aramayın ama heyecanı yeniden sürdürebilmek de elinizde. Çünkü en büyük dayanağınız aranızdaki sevgi bağı. İlişkinizde sevgi bağınızı güçlendirmeli, bunun için de birbirinize vakit ayırmalı, birbirinize dokunmalı ve birbiriniz ile mutlaka iletişim kurmalı ve konuşmalısınız.

Monotonlaşmış ilişkiyi heyecanlı bir hale getirmek mümkün. Ama asla ilişkinin en başındaki heyecanı yakalayamazsınız. İlişkilerde en önemli şey; huzur ve güvendir. Beraber olduğunuz kişiye arkanızı şüphe duymadan yaslayabiliyorsanız siz zaten dünyanın en şanslı insanısınız demektir.

İlişkide güven varsa monotonluk, tekdüzelik teferruattır. Heyecanı yeniden yaratabilirsiniz. Küçük sürprizler yaparak, beklenmedik anlarda telefon ederek ilişkiye heyecan katabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat