Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

2,128
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

2017 başı, özellikle Mart ayına kadar olan döngüde dikkatiniz veya yoğunluğunuz ilişki odaklı olmayacak. Daha çok güncel hayatınız, işiniz veya hedeflerinize yönelmeniz söz konusu. Mart'tan itibaren ise özelikle bekar ikizler veya ikizler yükselenler adına iş veya bir faaliyet vasıtasıyla tanışılan biri ile ilişki etkileri hayli yüksek olacak. 

2017 yılı yaz ayları aşk ve ilişkiler açısından şanslı döngülerinize işaret etmekte, Venüs Haziran ayından itibaren ilişkiler, flörtler ve yeni tanışmalar, birlikteliklerde daha cesur olma konusunda bu yılın ikinci yarısından itibaren size Mars ile birlikte destek çıkmakta. Ağustos ayında burcunuzda konaklayacak olan Venüs daha çekici olmanızı sağlarken, bu enerji evlilik, ilişkiler adına yeni kararlar almanızı da sağlayabilir. 

Eylül ayında burç değiştirecek olan Jüpiter, 12 Eylül'den itibaren ilişki ve aşk alanınızı genişletmeye ve yaklaşık bir yıllık süreçte dikkatinizi birlikteliklerinize çevirmenize olanak sağlayacak. 

Bu yılın ilk döngüsü iş ve hedeflerinizin peşinde sizi koştururken, Eylül'den itibaren dikkatiniz daha çok ilişki, aşk ve çocuk konusuna yönelecek. Çocuk sahibi olma niyetiniz varsa, 2017 sonbahar Eylül ile Aralık arası etkileriniz hayli yüksek olacaktır. Evlilik ve benzeri kararlar ve adımlar için de yine Eylül2den itibaren daha cesur ve istekli olabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat