Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

1,057
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

2017 senesi Merkür gerilemeleri sizin için etkiler enerjileri ile bilhassa ilk döngüyü vurgulu hale getirmekte. Ocak ayının ilk haftası etkin olacak Merkür gerilemesi yeni yılda önemli değişimler ile girmenize neden olabilir. Bu sene Ocak ayının ilk 10 günlük döngüsünde önemli kararlar veya girişimlerde bulunmamak doğru olur. Şubat ayında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarından 26 Şubat 2017 Güneş tutulması önemli kararlar vermenize neden olacak. 

Şubat Güneş tutulması öncelikle eğitim, danışmanlık, yurtdışı kontakları, yeni projeler ve kariyer hedefleriniz adına sizi harekete geçirme, bekleyen konuları aniden aktive etmesiyle yoğun bir tempoya girmenize neden olabilir. Şubat ile Nisan arasında yoğun bir koşturma içinde olabilir, birden fazla alanı idare etmek durumunda kalabilirsiniz. Yurtdışıyla bağlantılı işleriniz varsa, bu sene sonbaharla birlikte bu alanda önemli gelişmeler, ani kararlar hayatınıza vurgu yapabilir.

Nisan ayında gerçekleşecek yılın ikinci Merkür gerilemesi hızınızı kesmenize, yavaşlamanıza neden olabilir. Nisan Merkür gerilemesi hedeflerinizi temsil eden alanınızda gerçekleşiyor ki, bu yıl Nisan ayını acil ve ani kararlar vererek geçirmeyin. Önemli bir işi, projeyi bu döngüye denk getirmemeye bakın. Nisan ayı kariyeriniz açısından biraz daha durma ve bekleme enerjileri içermekte. 

Mayıs ayından itibaren tekrar hızlanmaya başlarken, Haziran ayında burcunuzda konaklayacak olan Mars, daha hırslı ve sonuç odaklı olmanıza ve özellikle iş ve kariyer konularında önemli girişimler yapmanıza, istekli olmanıza neden olacak. Uzun süredir üzerinde düşündüğünüz veya çok arzu ettiğiniz bir proje veya planınızı Haziran ve Temmuz döngüsünde gerçekleştirme potansiyeliniz yüksek. Ardından Ağustos ayında yaşanacak son tutulmalar, sizi bir buçuk yıldır beklediğiniz ve üzerinde düşündüğünüz, çaba sarf ettiğiniz bir konuda sonuca ulaştırabilecek.

Eylül ayından itibarense sanatsal konular, eğlence sektörü, çocuklarla ilgili işler, eğitim alanları, kişisel gelişimle ilgili uğraşılarınız varsa hızlı ilerleme söz konusu. Sanatla veya kreatif konularla ilgilenen İkizler burçları yılın ikinci yarısı ve bilhassa sonbaharla birlikte çok yaratıcı ve farklı işler ortaya koyacaklar.  Bu yıl kariyeriniz yanında sizin için uzun vadede faydası olacak ilginç eğitimler alma potansiyelinizde hayli yüksek. Her durumda 2017 yılında kreatif konular, yaratıcı enerjiler sizinle olurken, ele aldığınız işleri daha farklı bir bakış açısıyla değerlendireceksiniz. Vizyonunuzun değiştiği, işe ve toplum içindeki yerinize farklı açılardan bakmaya başlayacağınız, kendinizi geliştirmek ve ilerlemek adına da önemli başlangıçları aktive edeceğiniz bir sene sizi bekliyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat