Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

1,712
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

Öncelikle çok hareketli bir Ocak yaşadınız. Yönetici gezegeniniz Merkür retrodaydı ve çok zorlu açıları vardı. Enerjinizi etkin kullanamadınız, kendinizi yorgun hisettiniz, bazı sağlık problemleri ile ilgilenmek zoruda kaldınız ve bunlarla ilgili bazı masraflarla uğraştınız

Özellikle Şubat ayının ilk haftasında Merkür Oğlak burcunda ve Plüton'la yakın. Dolayısıyla ilk haftaya dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle zihinsel olarak bir şeyleri fazlasıyla kafanıza takmamaya özen gösterin, olayın akışında olmaya gayret edin. Enerji Şubat ayında biraz daha rahatlayacak.

Öncelikle en güzel destek size Güneş'ten geliyor. 19 Şubat'a kadar Kova burcunda olacak Güneş, vizyon adına, bakış açınız adına, gelecekle ilgili planlarınız adına, özellikle uzaklarla ilişkiniz adına son derece güzel ve keyifli. Kariyerinizle ilgili 8 Şubat'ta yeni ay Kova burcunda olacak. Eğitim, bir workshop, başka bir şeye başlama kararı söz konusu olabilir.

Yönetici gezegeniniz Merkür, 14 Şubat'ta Kova burcuna geçecek. Merkür'den alacağınız destekle ekstra motive olacaksınız. Seyahatler adına çok güzel avantajlar getirebilir. Venüs 17 Şubat'ta Kova burcuna geçiş yapacak. Dolayısıyla Kova burcundaki yıldızlardan güzel destekler alabilirsiniz.

Özellikle ayın 17'sine kadar olan süreçte maddi fırsatlara da çok açıksınız. Sürpriz paralar, beklenmedik gelir artışları var. Bunlar bu eşinizin maddi kaynakları da olabilir.

Mars bütün ay boyunca Akrep burcunda. Çalışma hayatınız, günlük temponuz bu alanda ilerliyor. Dolayısıyla temponuz artmış olabilir, işleriniz çok fazla yoğun olabilir ve siz bu yoğunluk altında eziliyor olabilirsiniz. Ama Mars'ın burada olması size güzel işler, bağlantılar getirir.

Özellikle Güneş'in Balık burcuna geçiş yapacağı 19'u sonrasında kariyerde son derece dikkat çekmeye başlayacaksınız. Yuvanızda 22'sinde Başak burcunda bir dolunay olacak. Bu yuva ve kariyer aksınızı çok etkileyecek. Dolunay enerjisinde Mars çok etkili ve çok güzel bir açısı var. Bütün bunlar hem motivasyonunuzu arttıracak, hem karar verme adına destekler alabileceğiniz, bol seyahat edebileceğiniz ve ayın sonuna doğru iş aksınızda hareketlilikle bir yenilik isteğiniz devrede olacak.

Şubat çok stresli bir ay değil. Ama Mart çok tempolu olacak. Şubat'ta biraz daha dengede olacağınızı söyleyebiliriz. 

Bir sonraki ay görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat