Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

2,035
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler burcu olanlar, 


Bu ay sizin için önemli çünkü 5 - 26 Ocak tarihleri arasında yönetici gezegeniniz Merkür'de bir retro gerçekleşecek. Bu nedenle bu retrodan en çok etkilenecek burç siz olacaksınız. Retro süreçleri kimi zaman sancılıdır ancak çoğunlukla değildir doğru kullandığında. Çünkü beklentileri, kendimizi sorgulamak, gelecekten umduklarımızı ve şu an yaptıklarımızı düzenlemek adına keyifli zamanlardır. Güneş Oğlak burcundayken yaşanan retro sürecinde resmi alanlarda, evrak işlerinde avantaj yaşama söz konusu ancak tam bir şeyler olacakken ertelenmeler olabilir. Bu nedenle bu ay özellikle evrak işlerinde daha temkinli olmanız gerekiyor. 

10 Ocak'ta para ve iş alanınızda Oğlak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu nedenle maddi anlamda olumlu enerjiler devrede. Karşınızdaki kişilerden, ortak işlerden güç elde edebilirsiniz. Bu dönemde elinize toplu bir para geçme söz konusu olabilir. Tek sıkıntı gecikmelerin gerçekleşme olasılığı. 

Venüs, ayın 23'üne kadar karşıt burcunuz Yay'da ilerleyecek. Dolayısıyla ilişkiler alanında enteresan ve güzel gelişmeler var. Ama genel olarak ayın genelinde temponuzda bir artış olacak. Özellikle günlük hayatınızda oldukça yorulacaksınız. Özellikle Merkür retrosunun da etkisi ile siz daha fazla yorulabilirsiniz. Bu nedenle sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. 

Güneş'in 20 Ocak'ta Kova burcuna geçişi sizin için son derece motivasyon artırıcı olacak. O sıralarda hem Merkür retrosu olması hem de Güneş'in Kova geçmesi sizi rahatlatacak. 24 Ocak'ta Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolayısıyla iletişim, kendinizi sözlü ve yazılı alanlarda anlatma, ifade etme önem kazanacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat