Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

2,008
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar, Kasım ayı boyunca günlük hayatınızdaki işleriniz ve çalışma hayatınızla ilgili konular ön planda yer alacaktır. Yeteneklerinizi pratik bir şekilde ortaya koyabilir, sağlığınızla ilgili rutin kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

7 Kasım'da Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kendi içinize dönmek isteyebilir, geçmişte yaşadıklarınızı sorgulayabilirsiniz. Bilmediğiniz bazı gerçekler açığa çıkabilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken zamanlardasınız. Duygusal ve maddi açıdan güvende olmaya fazlasıyla önem verebilirsiniz. Rüyalarınız önemli mesajlar verebilir.

10 - 11 Kasım tarihlerinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars - Plüton kavuşumu ile, korkularınız yükselebilir. Maddi gelirlerinizle ve ödemelerle ilgili mücadele etmenizi gerektiren durumlar oluşabilir. Sistemli ve kontrollü ilerleyebildiğiniz takdirde bu etkileri olumlu ve güçlü çıkışlara çevirebilirsiniz. 

12 - 14 Kasım tarihleri arasında Mars - Uranüs karesi; arkadaş ortamlarınızda maddi paylaşımlarla ilgili konuları gündeme getirebilir. Bu dönem harcamalarınızı kontrol etmeniz ve gereksiz masraflardan uzak durmanız önem kazanacaktır. Ani tepkilere ve beklenmeyen çıkışlara açık etkilerdeyiz.

17 Kasım tarihinde Venüs'ün Yay burcuna geçişiyle birlikte ikili ilişkilerinizde keyifli bir dönem başlıyor. Bu dönem yeni insanlarla tanışabilir, yeni bir ilişkiye adım atabilir, aşk hayatınızda şanslı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizde uyumlu ve keyifli etkiler devrede olacaktır.

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek; Kasım ayının ikinci yarısından itibaren ikili ilişkileriniz ön plana çıkmaya başlıyor. Yay burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte yeni ortamlara girebilir, yeni insanlarla tanışabilir, güçlü ve tanınmış kişilerle bir araya gelebilirsiniz. İlişkisi olmayan ikizler burçları bu dönem yeni bir aşka yelken açabilirler. Ortaklıklar ve anlaşmalar ön planda olacaktır.

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs - Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Maddi gelirlerinizde ve arkadaş ortamlarınızda beklenmeyen gelişmelerle karşılaşmanıza neden olabilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar, inançlarınızda değişimler yaratabilir. Korkularınızla yüzleşebilir, yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat