Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

1,420
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, Haziran ayının ana teması sizin için ilişkiler, evlilik, eşinizle alakalı konular olarak belirginleşiyor. Öncelikle ayın başında 2 Haziran'da karşı burcunuzda gerçekleşecek Dolunay, eşiniz, ortaklı işleriniz, partnerinizle alakalı konularda tamamlanma yaşamanız, beklediğiniz haberler varsa bunları almanız, kararlar vermenize açık etkiler barındırıyor. Haziran Dolunayı sizi evlilik, ikili ilişkiler alanlarında sonuç almanıza yönelik tutacak. Dolunay sonrası 5 Haziran'da Venüs'ün yakın çevrenizi gösteren alana geçmesiyle, kısa seyahatler, eğitim konuları, basın ve medya işleri, reklam alanlarında fırsatlara dönük olacaksınız. Diğer yandan duygusal ilişkilerinizde cesur adımlar atabilir, beklenmedik bir şekilde kendinizi yeni bir ilişki içinde bulabilirsiniz. 


Venüs bu ay sizi gizli ilişkiler, yakın çevrenizden biri ile gizlemek isteyeceğiniz bir beraberliğe de itebilir dikkatli olun. Her durumda sizi ilişkiler adına hareketli bir ay bekliyor. 16 Haziran'da gerçekleşecek Yeni Ay ise burcunuzda oluşuyor ki kişisel alanlarınızı öne çıkaracak yeni ay enerjileri, kendinizle ilgili yapmak istediğiniz bir konuda adım atmanızı, arzularınızı gerçekleştirmek adına destekleyici olacak. 

Burcunuzda devam eden Merkür gerilemesi ise 11 Haziran'da biterken, 15 Haziran'dan itibaren Merkür rötarı etkilerinden tamamen kurtuluyorsunuz. Ruhsal ve duygusal olarak rahatlayacağınız bu süreçle birlikte, işlerinizin hızlanması, bekleyen, ilerlemeyen konuların aniden aktive olması söz konusu. Merkür rötarı boyunca yürümeyen, ilerlemeyen işler ay ortasından itibaren yoluna girecek. Bu ay ortasından itibaren çalışma ve meslekli alanlarınıza dönecek olan rötardaki Satürn, 18 Eylül'e kadar sizi çok çalıştıracak. İşlerinizde temponuz artarken, disipline olmaya çalışın ve planlı olmanın gerektiği bu dönemde, elde edeceklerinizi çalışarak alabileceğinizi unutmayın. Bu etki 15 Haziran'dan itibaren başlıyor ve 1 ağustosa kadar vurgulu olacak. 

Ayın sonuna doğru, 21 Haziran'da Güneş'in, 24 Haziran'da ise Mars'ın para alanınıza geçmesiyle maddi konulara yöneleceksiniz. Parasal işler açısından yoğun bir tempo söz konusu. Ancak bu süreçle birlikte konuşmanıza ve kendinizi ifade şeklinize dikkat edin. Ayrıca yine ayın son on günlük döneminde mide ve sindirim sisteminize özen göstermeniz gerekmekte. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili İkizler burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat